08-560 320 49 info@drottningholms.se

Kontakta oss

Välkommen att höra av dig. Vi har alltid tid för ett samtal eller en träff, oavsett om du är kund, kollega eller söker nya utmaningar. Hör av dig med ett mail, ring till oss eller kom förbi vårt kontor på Ekerö. Vi ses!

Hör av dig

Telefon

08-560 320 49

E-post

info@drottningholms.se

Besöksadress

Drottningholms Entreprenad AB
Bryggavägen 112
178 31 EKERÖ

k

Postadress

Drottningholms Entreprenad AB
Box 265
178 24 EKERÖ

Faktureringsadress

Drottningholms Entreprenad AB
Kund-id LKH1190
FE 108
105 69 STOCKHOLM

Org# 556431-4804

OBS! Maila din faktura till:
lkh0000@tps.banctec.se

Ring: 08-560 320 49

Vi väntar på ditt samtal

Direktnummer

Dennis Carlsson

Transportledare

08-515 197 59
0735-63 60 62
dennis@drottningholms.se

 

Dennis Faerden

Transportledare

08-515 197 10
0739-37 40 19
dennis.faerden@drottningholms.se

 

Johan Ahlgren

Transportledare

08-515 197 17
0707-48 00 32
johan.ahlgren@drottningholms.se

 

 

Marcus Albrektsson

Transportledare

08-515-197-25
0739-62 61 40
marcus@drottningholms.se

Camilla Jansson

Ekonomi/lön

08-515 197 08
0733-79 23 32
camilla@drottningholms.se

 

Ulrika Ramlinger

Ekonomi/lön

08-515 197 48
0735-42 66 22
ulrika@drottningholms.se

Mathias Lindkvist

Säljare/Projekt

08-515 197 35
0704-86 20 40
mathias@drottningholms.se

 

 

Niklas Mogren

Verkstadschef

08-515 197 58
0707-10 46 31
niklas.mogren@drottningholms.se

Peter Faerden

VD/Ägare

08-515 197 06
0708-98 63 19
peter@drottningholms.se

 

Ola Gemark

Fordonsansvarig

08-515 197 78
0736-22 22 30
ola@drottningholms.se

Sussie Nordin

Verksamhetsadministratör

08-515 197 41
0722-23 67 70
sussie@drottningholms.se

 

 

Per Danielsson

KMA-samordnare

08-515 197 74
0702-01 80 40
per@drottningholms.se